Niepełnosprawni wszyscy równi czy równi i równiejsi?

Wydawałoby się że protestujące osoby w Sejmie działają na rzecz wszystkich osób niepełnoprawnych. Jak widać w komentarza na profilu pany Iwony Hartwich wspierającym ją ludziom brakuje tolerancji dla ludzi o odmiennych poglądach ale też o odmiennym kolorze skóry. (więcej o ataku na Dr: wsensie.pl)

Pod adresem niepełnosprawnego czarnoskórego dr Bawer Aondo Akaa nie brakuje niewybrednych komentarzy typu „czarny nie wpierdalaj się bo nie wiesz co to jest choroba”

Nie ma miejsca na tolerancje ale i na rozmowe podczas konsultacji społecznych dotyczących niepełnosprawnych za to jest czas na propagande.

Na propagande bo za plecami protestujących stoi bardzo troskliwa pani Joanna Scheuring-Wielgus która bardzo chętnie pokazuje się na czarnych protestach.

Porządne zabezpieczenie finansowe niepełnospranym jest niezbędne nasuwa się jednak pytanie czy warto iść w ramie w ramie z osobami popierającymi zabijanie niepełnosprawnych.

Do manifestacji poparcia protestu w Sejmie dochodziło również w Poznaniu.

Przez osiem lat rządów PO-PSL nie słyszałem żeby jakaś matka chciała eutanazji z braku pieniędzy dla dziecka a przecież te pieniądze były ale rozkradane.

Znikały w kieszeniach urzędników państwowych poprzedeniej ekipy z lepkimi palcami którzy chętnie teraz robią sobie z niepełnosprawnymi zdjęcia.

Często wmawia się niepełnosprawnym że nie można mieszać protestu z pytaniem się o kwestie zakazu aborcji.

Wiele osób urodziło się ze swoją niepełnosprawnością co w rezultacie w przypadku braku zakazu aborcji oznaczać śmierć dzięki np.wygodnickiemu zdrowemu.

W internecie można doszukać się wiele informacji na temat „biednej” Pani Hartwich.

Naszym życiem próbują kierować ludzi którzy nie mają pojęcia o niepełnosprawności a nawet często nie potrafiący odróżnić człowieka od plemnika.

Nie dajmy się oszukiwać, żadne pieniądze nie zwrócą nam życia a paradując z aborcjonistami szykujemy sobie i innym marny los.

Niedawno pani Katarzyna Lubnauer z Nowoczesnej mówiła o aborcji w 9 miesiący ciąży a już teraz Pani Hartwich mówi o eutanazji.

Co nam szykuje libralno-lewicowa ekipa widać jak na dłoni.